Váš e-book bol úspešne odoslaný, najneskôr do 10 minút dorazí do Vašej schránky.

#1 / Čo sa v e-booku dozviete úplne ZADARMO?

POZOR!!! Pokiaľ chcete tieto znalosti ďalej rozvinúť a máte ambície začať podnikať online, tak práve pre Vás je určená naša séria e-bookov Nájdite svoju niku. V nej sa dozviete ako je možné obrázky generované pomocou AI monetizovať na platforme Etsy a ako zlepšovať výsledky predajov pomocou analýzy konkurencie.

#2 / Čo Vám ponúkne séria: Nájdite svoju niku?

Kreatívny podnikateľský sen (úvod)

Ebook slúži ako úvod do našej série a ponúka prehľad toho, čo môžete očakávať. Začína príbehom o paličkárovi z Devína. Jeho príbeh je ukážkou ako nájsť jedinečné podnikateľské príležitosti na neočakávaných miestach, vyzdvihuje význam autenticity a kreativity v podnikaní.

`📖 Počet strán: 6

V akej oblasti podnikať? Začnite riešiť problémy zákazníkov (e-book č.1)

E-book sa zameriava na dôležitosť výberu špecifického segmentu trhu (t.j. niky) pre úspešné podnikanie. Nabáda čitateľa k hľadaniu a pochopeniu potrieb a emócií cieľovej skupiny. Poskytuje praktické cvičenia a príklady ako definovať a zúžiť niku. Taktiež sa venuje využitiu umelej inteligencie, ako je ChatGPT, pri hľadaní námetov na digitálne produkty, čím zdôrazňuje inovatívne metódy v podnikaní.

`📖 Počet strán: 30

Prípadová štúdia: Predaj digitálnych obrázkov na Etsy (e-book č.2)

E-book poskytuje praktický pohľad na podnikanie na Etsy. 

 • Začína osobným príbehom obchodu SingularityHacks na medzinárodnom trhovisku Etsy , ktorý je zameraný na predaj digitálnych setov obrázkov generovaných pomocou umelej inteligencie. Sety sú predávané ako cliparty a scrapbookové papiere. 
 • Dôraz je kladený na výber produktov založený na dopyte.
 • Rozoberá rôzne stratégie: Dôležitosť náhľadového obrázku. SEO na Etsy. Podpora značky naprieč marketingovými kanálmi. Význam a získanie odznaku Star Seller. Ako získať recenzie od zákazníkov.
 • Možnosti marketingového nástroja EverBee vysvetlené na praktických príkladoch. Nástroj EverBee obsahuje dáta o vyhľadávaní na Etsy – môžete použiť rôzne druhy analýz od analýzy Esty shopu po analýzu kľúčových slov. Čo vám umožňuje získať prehľad o vašej konkurencii aj o trendoch v predaji produktov.
 • Ebook obsahuje aj zoznam nástrojov, ktoré pri tvorbe a predaji na Etsy používam – medzi nimi aj umelú inteligenciu na generovanie obrázkov z textu Midjourney a DALL.E a umelú intelilgenciu na generovanie textu ChatGPT.

`📖 Počet strán: 47

30 Promptov pre Midjourney a DALL.E 3 (e-book č.3)

E-book obsahuje stručný prehľad vývoja nástrojov umelej inteligencie na generovanie obrázkov z textu v Midjourney a DALL.E ako aj praktické ukážky výsledkov a promptov, ktoré môžete použiť na vlastné experimentovanie.

`📖 Počet strán: 33

Darček (PDF pre tlač)

Čo PDF obsahuje:

 • tri stránky s pozadím pre kartičky – obrázky, vtáčiky, modré vločky
 • sada 16 kartičiek s nápadmi, čo potešia vášho partnera v modrej farbe
 • sada 16 kartičiek s nápadmi na aktivity, čo potešia vášho partnera v červenej a zelenej farbe
 • sada 16 kartičiek s nápadmi, čo potešia vašu partnerku v modrej farbe
 • sada 16 kartičiek s nápadmi na aktivity, čo potešia vašu partnerku v červenej a zelenej farbe
 • tri stránky s prázdnymi kartičkami – modrú červenú zelenú – aby ste si mohli doplniť vlastné aktivity (jednoducho ich dopíšte, osobný darček je najkrajší)
 • tri podlhovasté obálky
 • tri štvorcové obálky

`📖 Počet strán: 23

🎁 Zhrnutie celkovej hodnoty, ktorú získavate 🎁

Kreatívny podnikateľský sen (úvod)

V akej oblasti podnikať? Začnite riešiť problémy zákazníkov (e-book č.1)

Praktické rady a tipy ako si vybrať vhodnú niku pre svoje podnikanie aj s využitím AI.

Prípadová štúdia: Predaj digitálnych obrázkov na Etsy (e-book č.2)

Prípadová štúdia, na ktorej Vám ukážeme ako sa dajú monetizovať obrázky vytvorené pomocou AI na platforme Etsy a ako zlepšovať výsledky predajov pomocou analýzy konkurencie.

30 Promptov pre Midjourney a DALL.E 3 (e-book č.3)

Praktické ukážky promotov pre Midjourney a DALL.E 3 v ChatGPT .

Darček

Uvádzacia cena

  
Objednať e-booky 📕

#3 / Kto je autorom série e-bookov

Jula Marková

Rada sa pohybujem vo svojom vnútornom svete, rada sa zašijem niekde v tichom kúte a tvorím. Na druhej strane mám silné logické a analytické myslenie. Táto protichodnosť vždy definovala moju cestu. Pracovala som viac ako 10 rokov ako IT analytik a viac ako 10 rokov pracujem z domu ako tvorca WordPress webov a copywriter. Popritom som vždy niečo tvorila: šitie detských hračiek, kartičkové hry pre deti, blogy či rôzne affiliate projekty. Naposledy si ma podmanili nástroje umelej inteligencie Midjourney a ChatGPT. Majú v sebe podobnú dualitu. Na jednej strane obrovské množstvo logicky usporiadaných dát, na ktorých sa učili a na druhej strane jedinečný tvorivý výstup. Podnietili ma k tvorbe obrázkov a ich predaju na Etsy.