🎁 Zhrnutie celkovej hodnoty, ktorú získavate 🎁

Kreatívny podnikateľský sen (úvod)

V akej oblasti podnikať? Začnite riešiť problémy zákazníkov (e-book č.1)

Praktické rady a tipy ako si vybrať vhodnú niku pre svoje podnikanie aj s využitím AI.

Prípadová štúdia: Predaj digitálnych obrázkov na Etsy (e-book č.2)

Prípadová štúdia, na ktorej Vám ukážeme ako sa dajú monetizovať obrázky vytvorené pomocou AI na platforme Etsy a ako zlepšovať výsledky predajov pomocou analýzy konkurencie.

30 Promptov pre Midjourney a DALL.E 3 (e-book č.3)

Praktické ukážky promotov pre Midjourney a DALL.E 3 v ChatGPT .

Darček


⭐ Referencie ⭐

E-booky od July mi otvorili nové obzory. Keďže pracujem v oblasti marketingu, už zhruba rok pozorne sledujem rozmach umelej inteligencie, a to hlavne jej praktické využitie pri generovaní rôznych textov. Samozrejme, vedela som, že je možné generovať pomocou AI aj obrázky, ale nikdy ma nenapadlo, že by sa dala umelej inteligencie využiť aj pri tvorbe tlačových podkladov pre fyzické produkty, alebo pri monetizácii obrázkov generovaných pomocou AI na Etsy. Už teraz premýšľam, ako tieto informácie uplatním v praxi.
Alena P.

Môj syn mi nedávno ukázal ChatGPT, pretože ho aktívne využívajú v škole na rôzne úlohy v rámci informatiky. Aj keď nie som žiadny IT nadšenec, veľmi ma zaujalo generovanie obrázkov, keďže mám veľmi rada umenie. Hľadala som preto ďalšie zdroje a náhodou som narazila na túto sériu e-bookov. Praktické príklady promptov mi pomohli pochopiť, ako správne vytvárať prompty, a vďaka tomu som si už vytvorila niekoľko dekorácií do bytu. Okrem toho som pochopila, ako využiť AI aj na iné úlohy v praxi; dnes už využívam ChatGPT aj pri svojej bežnej práci na urýchlenie často sa opakujúcich úloh alebo na písanie emailov. Za mňa rozhodne dobrá investícia.
Lucia M.

⭐ Hodnotenie e-bookov od AI ⭐

Keďže AI je aktuálne trendy a v našej sérii e-bookov sa s umelou inteligenciou aktívne pracuje, napadlo nás len tak zaujímavosť nahrať naše e-booky do aplikácie ChatGPT a požiadať umelú inteligenciu o jej vlastný názor na ich obsah. Otázky, ktoré sme do chatu zadali a aj odpovede umelej inteligencie môžete vidieť uvedené dole. Na odpovede AI si môžete spraviť názor sami, ale keďže textový model GPT obsahuje obrovské množstvo dát z rôznych zdrojov (okrem iného aj e-bookov) z celého sveta, tak sme presvedčení, že aj na jej názore nejaká pravda bude 😉 .


👩‍🏫 Autorka série e-bookov

Jula Marková

Rada sa pohybujem vo svojom vnútornom svete, rada sa zašijem niekde v tichom kúte a tvorím. Na druhej strane mám silné logické a analytické myslenie. Táto protichodnosť vždy definovala moju cestu. Pracovala som viac ako 10 rokov ako IT analytik a viac ako 10 rokov pracujem z domu ako tvorca WordPress webov a copywriter. Popritom som vždy niečo tvorila: šitie detských hračiek, kartičkové hry pre deti, blogy či rôzne affiliate projekty. Naposledy si ma podmanili nástroje umelej inteligencie Midjourney a ChatGPT. Majú v sebe podobnú dualitu. Na jednej strane obrovské množstvo logicky usporiadaných dát, na ktorých sa učili a na druhej strane jedinečný tvorivý výstup. Podnietili ma k tvorbe obrázkov a ich predaju na Etsy.